FAQ

Jaki efekt daje pozycjonowanie wizytówki Google?

Zazwyczaj dzięki pozycjonowaniu generujemy 40-60 połączeń miesięcznie. Wszystko jednak zależy od wielkości miasta, branży oraz konkurencji.

Ile kosztuje pozycjonowanie wizytówki Google?

Pozycjonowanie wizytówki Google zazwyczaj kosztuje w granicach 800-1700zł. miesięcznie. W tym samym czasie pozycjonujemy też stronę aby pomogła nam zwiększyć pozycje wizytówki w mapach.

Co jest potrzebne do pozycjonowania?

Do pozycjonowania wystarczy nam założenie wizytówki w mieście, w którym chcesz pozyskiwać klientów. Do tego warto jest mieć zoptymalizowaną pod Google stronę internetową, która zachęci Twoich klientów do zakupu oraz pozytywnie wpłynie na pozycje firmy w mapach. Jeśli jeszcze jej nie masz zaproponuję utworzenie nowej strony zaprojektowanej od podstaw z myślą o pozyskiwaniu klientów z Google.

Ile czasu zajmuje pozycjonowanie wizytówki?

Pozycjonowanie to ciągła współpraca, która pozwala na utrzymanie wysokiej pozycji firmy w Google i zapewnia stały przypływ klientów każdego miesiąca. Czas potrzebny do osiągnięcia zadowalających rezultatów zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, branża, konkurencja oraz staż wizytówki. W przypadku nowej wizytówki zazwyczaj już po 3 miesiącach współpracy możemy zauważyć znaczący wzrost pozycji, a po pół roku możliwe jest uzyskanie TOP3 w dużym mieście. Pozycjonowanie może przynieść natychmiastowy skok liczby telefonów (w ciągu 2 tygodni/miesiąca), jednak ze względu na długoterminowy charakter procesu SEO, nie mogę każdemu zagwarantować tak szybkich efektów. Mimo to, istnieje duża szansa na szybsze uzyskanie zadowalających rezultatów. Im dłużej Twoja firma istnieje w Google tym szybsze efekty da jej profesjonalne pozycjonowanie.

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie wizytówki w Google to skomplikowany proces, angażujący wiele działań mających na celu dobre przedstawienie Twojej firmy w oczach klientów i Google. Jeśli interesują Cię szczegółowe informacje sprawdź mój film na Youtube gdzie pokazuję część technik wspomagających pozycjonowanie firmy: