Efekty klientów

Poniżej znajdują się przykładowe efekty jakie można osiągnąć dzięki pozycjonowaniu wizytówki Google:

Sklep Medyczny Ostrowiec – Vital Med

186 połączeń w 3 miesiące

62 połączenia miesięcznie

„Konrad pomógł mi wypozycjonować sklep medyczny w Ostrowcu, teraz dzwoni do nas 60-70 osób miesięcznie zamiast pomiędzy 10 a 20 jak było wcześniej. Poza tym zwiększyliśmy sprzedaż fotelików rehabilitacyjnych przez Internet. Teraz na stronę wchodzi 2 razy więcej osób i każdego tygodnia dzwonią do nas klienci zainteresowani konkretnymi modelami.”

~Paweł Kowalczyk „Vital Med”


Pomoc Drogowa Warszawa – Lobhol

Ponad 101 połączeń za ostatnie 3 miesiące

30-40 połączeń miesięcznie i rośnie

„Po 4 miesiącach od rozpoczęcia pozycjonowania pierwszy raz miałem miesiąc, w którym dostałem 30 połączeń w sprawie holowania w Warszawie. Wcześniej bez płacenia za reklamy dzwoniły może 3 osoby w miesiącu. Pan Konrad stworzył dla mnie stronę internetową i zaczął pozycjonowanie wizytówki w mapach. Aktualnie planujemy dotrzeć do klientów z ościennych miejscowości i dalszy rozwój w Warszawie.”

~Jakub Reysner „Lobhol”


Geodeta Wojciech Małek

Ponad 67 połączeń z 3 miast

„Jako młody geodeta w Bolesławcu chciałem promować się w Internecie i zdobyć klientów z woj. Dolnośląskiego. Znalazłem Konrada w Internecie kiedy poprzednia osoba nie dokończyła mojej strony internetowej. Po kilku miesiącach pracy, z Google dzwoni do mnie od 20 do 30 klientów co miesiąc w zależności od sezonu. Jest to dobra baza do wejścia na rynek obstawiony przez starych wyjadaczy.”

~Wojciech Małek „Geodeta Małek”